Цей 7-годинний онлайн-курс розроблений для того, щоб надати Java-розробникам поглиблене розуміння модульного тестування на Java. Курс охоплює широкий спектр тем, від базових концепцій до просунутих методик, і включає різні фреймворки та методології, такі як JUnit 5, Mockito, AssertJ та ArchUnit. Він також заглиблюється в спеціалізовані сценарії тестування, такі як тестування void-методів, статичних класів, абстрактних класів та незмінності ресурсів.


C# Next – це наступна сходинка знайомства з мовою C#. Ця мова продовжує розвиватися, і навіть досвідчені розробники можуть не встигати знайомитись з оновленнями і застосовувати їх в роботі. Якщо ви вже працюєте розробником C#, але відчуваєте необхідність покращити скіл, цей курс для вас.
Курс проходить онлайн в форматі менторінга: ментор дає вам завдання, контролює їх виконання та допомагає вирішити складні питання. Тривалість курсу залежить від індивідуальної швидкості навчання.

Програма курсу C# NEXT

Web development

В цьому завданні ми познайомимось з основами веб розробки і напишемо MVP версію нашої програми. З кожним наступним завданням наша програма буде набувати нового функціоналу і ставати схожою на завершений продукт.

Micro-services

В цьому завданні ми навчимося розбивати програму на дрібніші незалежні частини та налаштуємо комунікацію між ними. Мікросервісна архітектура є однією з найпопулярніших архітектур на даний момент, завдання допоможе вам зрозуміти, як краще ділити систему на мікросервіси та коли використовувати даний підхід.

NoSQL

Не реляційні бази даних дуже зручний спосіб коли нам потрібно зберігати інформацію яка не завжди відповідає прописаному стандарту або нам потрібно мати дуже швидкий доступ до даних. Тут ви і навчитесь як працювати з не реляційними базами даних і які переваги і недоліки в них є.

Containerization

Після того як мікросервіси набули великої популярності стало складно запускати проект на локальній машині. Для вирішення цієї проблеми було створено контейнери. Також контейнери допомагають створити середовище схоже до продакшину на локальній машині.

Authorization and Authentication

Жодна система не обходиться без авторизації для користувачів і наша не виняток. В цьому завданні ми додамо авторизацію до системи дізнаємось як працюють токени і які вони бувають. Навчитесь налаштовувати свій процес авторизації та автентифікації користувача.

Eventing

Прямий виклик іншого сервісу є доволі легким і зручним способом комунікації між сервісами, але він не завжди потрібний інколи нам достатньо повідомити когось про зміни і не чекати на відповідь від системи. А що робити якщо приймач повідомлення виключений, тоді ми повністю блокуємо виконання завдання навіть якщо нам не потрібно негайної відповіді з іншої сторони. Тут нам на допомогу прийдуть події, в яких вже реалізовано і відправка без очікування і спроба повторного виконання у випадку провалу першої.

CI/CD

Після того як функціонал розробили задачу потрібно пропустити через наступні кроки перш ніж цей функціонал побачить кінцевий користувач. Для того щоб зменшити навантаження на розробника створюються CI/CD скрипти, які автоматично білдять отриманий результат, запускають різноманітні тести (Unit, Integration, Automation, Linting Tool, Security) після чого заливають результат в потрібне середовище.

Cross-platform Development

В даному завданні ви навчитесь розробляти крос платформні застосунки, які можна буде запускати як на вашому комп’ютері так і на телефоні.

Курс "Алгоритми та структури даних" підготовлений не тільки для програмістів-початківців, але і для досвідчених розробників. Кожен знайде собі цікаві теми.

Новачки познайомляться з поняттям складності алгоритму, розглянуть базові структури даних, знання яких необхідне ефективного вирішення комерційних завдань переважною більшості сучасних мов програмування. Розберуться з усіма тонкощами швидкого та пірамідального сортування, які так люблять питати на співбесідах. Досвідчені розробники поринуть у теорію графів, познайомляться з ефективними алгоритмами пошуку у тексті. І це лише частина тем курсу "Алгоритми та структури даних".

Для закріплення матеріалу слухачам буде запропоновано реалізувати кожен алгоритм своєю мовою програмування, беручи за основу псевдокод, представлений у презентаціях.

Програмувати ви вже вмієте, але як почати створювати нову систему - уявлення не маєте. Бачили багато різних систем, якісь добре написані, якісь погано, але всі вони були дуже різні й зрозуміти — як таки треба було робити — складно. Хочете нарешті розкласти в голові все по поличках? Наш унікальний онлайн курс з Enterprise patterns допоможе вам стати профі у цих питаннях.

Паттерн — це певний повторюваний шаблон, передбачуване повторення окремих елементів. Найпростіший приклад патерну — це орнамент, точніше, один крок орнаменту. У програмуванні теж є патерни, в основному вони зустрічаються у великих системах сегмента Enterprise. Вони допомагають прискорити і спростити процес розробки, а також спроектувати систему оптимальним чином.

Усього в курсі буде розглянуто 90 шаблонів. Для кожного із шаблонів передбачається відео-лекція та практичне завдання.

Ти точно чув про «дизайн-патерни», але так і не зрозумів, як їх впроваджувати та навіщо вони потрібні?

Паттерни – це ті фічі, які полегшують життя кодеру, вони вирішують конкретну проблему щоразу новим шляхом.

Хочеш дізнатися, як їх застосовувати, коли проектуєш програми і не тільки?

Тоді не проґав шанс прокачати свої скіли вже тут і зараз.

Простіше кажучи, ти заощадиш свій час та сили, адже патерни це вже готові рішення, а тобі треба буде лише зрозуміти принцип їхньої роботи.

Але головне: ти не тільки зрозумієш як їх використовувати в реальному коді, але і коли слідувати шаблону не варто.

Бонусом ми торкнемося теми рефакторингу та антипаттернів.

Програмувати ви вже вмієте, але як почати створювати нову систему - уявлення не маєте. Бачили багато різних систем, якісь добре написані, якісь погано, але всі вони були дуже різні й зрозуміти — як таки треба було робити — складно. Хочете нарешті розкласти в голові все по поличках? Наш унікальний онлайн курс з Enterprise patterns допоможе вам стати профі у цих питаннях.

Паттерн — це певний повторюваний шаблон, передбачуване повторення окремих елементів. Найпростіший приклад патерну — це орнамент, точніше, один крок орнаменту. У програмуванні теж є патерни, в основному вони зустрічаються у великих системах сегмента Enterprise. Вони допомагають прискорити і спростити процес розробки, а також спроектувати систему оптимальним чином.

Усього в курсі буде розглянуто 90 шаблонів. Для кожного із шаблонів передбачається відео-лекція та практичне завдання.